REGULAMIN OBSŁUGI W STUDIO

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi zasadami. ☺:) Ułatwi to nam wzajemną współpracę.

Rezerwacja usług w ALTER SALON:

  • - telefonicznie pod numerem 537 333 018
  • - poprzez wiadomość na fan page na Facebooku lub Instagramie
  • - oraz osobistą wizytę w studio.
    

Jeśli nie odbieramy, to postaramy się oddzwonić jak najszybciej.

Na przekłucie lub konsultację każda osoba umówiona jest na konkretną godzinę, ale prosimy o wyrozumiałość jeśli zdarzą się opóźnienia.

Proszę miej ze sobą dowód osobisty do wglądu, aby móc się wylegitymować.
W studio otrzymasz do wypełnienia ankietę zabiegową, którą należy wypełnić w celu ustalenia czy nie istnieją zagrożenia lub istotne przeciwwskazania zdrowotne do wykonania zabiegu. Dostaniesz również do podpisania dokument RODO - mówiący o tym, że przetwarzamy i przechowujemy bezpiecznie Twoje dane osobowe. Odmowa wypełnienia w/w dokumentów będzie równoznaczna z odmową wykonania zabiegu.

Osoby niepełnoletnie na przekłucie muszą stawić się z rodzicem, który na miejscu wypełni ankietę zabiegową. Przekłucie płatka uszu u dzieci wykonujemy wyłącznie u dzieci, które ukończyły przynajmniej 6 lat. U osób niepełnoletnich do lat 16 wykonujemy jedynie przekłucia w obrębie uszu. U osób niepełnoletnich nie wykonujemy przekłuć intymnych oraz piercingu sutków i języka.

                                                                                  

Odmówimy wykonania usługi, jeśli uznamy, że oczekiwania Klientki / Klienta są nierealne do spełnienia np. ze względu na budowę anatomiczną lub mogą przynieść uszczerbek na zdrowiu. Osoby będące pod wpływem środków odurzających, silnych leków lub alkoholu poprosimy o wizytę w innym terminie.

Po zabiegu otrzymasz od nas w formie pisemnej zalecenia dotyczące pielęgnacji przekłucia. To tak dla przypomnienia, bo o wszystkim opowiemy Wam jeszcze przed jego wykonaniem. Pamiętajcie! Kto pyta, nie błądzi! Jeśli czegoś nie zrozumieliście, uleciało z pamięci, chcecie doprecyzować: jesteśmy dla Was. Odpowiemy na Wasze pytania w studio, telefonicznie, przez profil na FB lub przez e-mail.

Metody płatności: karta lub gotówka. Możliwy jest również zakup bonów podarunkowych. Ważność bonu podarunkowego (vouchera) to 3 miesiące od daty ich zakupu. Data zakupu wpisana jest na bonie.

Kontakt

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00-17:00, Sob 9:00-13:00

Wizyta w innym terminie? Zadzwoń, dopasujemy się do Ciebie! :)

Alter Salon Tutaj jesteśmy