Usuwanie makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to zabieg w dużej mierze podobny do tatuowania. W związku z tym wiele osób podchodzi do niego bardzo ostrożnie, ponieważ traktuje jego permanentność dosłownie. Tak jednak nie jest.

czytaj dalej


Body piercing – czy warto?

Ludzkość niemalże od zawsze poszukuje coraz to ciekawszych sposobów na upiększanie swojego ciała. Dzięki stosowaniu różnych dodatków możemy skutecznie wyróżnić się w tłumie i podkreślić swój indywidualizm. Niektóre ze sposobów upiększania ciała weszły do powszechnego kanonu piękna. Kobiety już od czasów starożytnych noszą biżuterię i stosują makijaż. Dziś te rzeczy są obowiązkowe dla każdej kobiety, która chce dobrze prezentować się w oczach innych.

czytaj dalej


Szkolenia z wykonywania i usuwania makijażu permanentnego

Bezpieczne usuwanie makijażu permanentnego, pozwala na trwałe usunięcie tego typu makijażu, bez ingerencji w zdrowie i estetykę danej osoby.

czytaj dalej


Body piercing – nowoczesny sposób ozdabiania ciała

Ludzie od wieków wykorzystywali różne elementy i techniki, by ozdabiać swoje ciało. Czasami był to wyraz odwagi lub sposób na odstraszenie wroga (jak tatuaż), a czasem wyłącznie kwestia podniesienia swojej atrakcyjności (rozumiana w sposób charakterystyczny dla danej kultury). Współcześnie korzysta się z wielu sposobów ozdabiania ciała, a jednym z najpopularniejszych jest body piercing. Co to takiego?

czytaj dalej


Czy usuwanie tatuażu jest bezpieczne dla zdrowia?

Posiadanie tatuażu stało się bardzo modne. Taka metoda ozdabiania ciała towarzyszy nam zresztą od wieków i zawsze wskazywała na odwagę człowieka – odporność na ból. W tej chwili wykonywanie podobnych ozdób na ciele nie jest już tak bolesne jak dawniej, ale i tak trochę boli. I mimo że tatuaże robi sobie coraz więcej osób, czasami – z różnych względów – można chcieć któryś usunąć.

czytaj dalej


Usuwania makijażu permanentnego za pomocą środków chemicznych

Makijaż permanentny jest bardzo wygodną metodą, trwałej poprawy naszego wyglądu. Dzięki nim niezadowalające niekiedy karykaturalne efekty takiego makijażu mogą zostać szybko wyeliminowane. Czasami jednak z różnych powodów decydujemy się na usuwanie makijażu permanentnego. W takim przypadku niezbędne nam będą chemiczne środki, które sprawnie i szybko usuną niechciany makijaż.

czytaj dalej


Makijaż permanentny – wykonanie i korekty

Umiejętność wykonywania makijażu permanentnego jest bardzo ważna dla każdego, kto chce pracować we współczesnej branży kosmetycznej. Jest to jedna z najbardziej podstawowych usług, których klienci szukają w salonach kosmetycznych. Trudno jednak dziwić się tak dużej popularności tego rodzaju makijażu.

czytaj dalej


Piercing

Właściwe wykonanie zabiegów dotyczących przekłucia skóry wymaga nie tylko profesjonalizmu, ale też zastosowania odpowiedniej jakości produktów. Profesjonalny piercing to przede wszystkim najwyższa dbałość o bezpieczeństwo klienta.

czytaj dalej


Dlaczego nie powinieneś przekłuwać się PISTOLETEM

Często możemy się spotkać z salonami które nadal oferują przekłuwanie ciała przy użyciu pistoletu. Wiele osób się na to decyduje ze względu na niskie koszta zabiegu. Ale czy faktycznie się opłaca? Z czym to się wiąże i jakie niesie ze sobą zagrożenie? Musimy zacząć od tego iż nie jest to zabieg higieniczny.

czytaj dalej