Piercing

Piercing

W naszym salonie oferujemy profesjonalny piercing. Korzystamy z wysokiej jakości narzędzi oraz kolczyków (wliczonych w cenę przekłucia) wykonanych z tytanu, które przed zabiegiem sterylizujemy w autoklawie klasy B (medycznej). Używamy wyłącznie sterylnych, jednorazowych igieł, podkładów oraz rękawiczek i masek. Przekłucia wykonujemy z precyzją i odpowiednią szybkością, co zmniejsza odczuwanie bólu podczas zabiegu.

Przekłucie Cena
Ucho (płatek ucha, helix, conch, orbital) 120zł
Ucho (rook, snug, daith, industrial, tragus) 150zł
Nos (nostrill, septum)
(cena zawiera kolejną wizytę - skrócenie kolczyka)
180zł
Brew 150zł
Język (cena zawiera kolejną wizytę - skrócenie kolczyka) 180zł
Wędzidełko (jama ustna)smiley, frowny 150zł
Warga (cena zawiera kolejną wizytę - skrócenie kolczyka) 180zł
Twarz (policzki, sideburn, bridge)
(cena zawiera kolejną wizytę - skrócenie kolczyka)
180zł
Pępek od 180zł
Sutek 180zł
Surface bar 200zł
Mikrodermal (implant) od 200zł
Przekłucia intymne damskie 200zł
Wymiana kolczyka od 20zł
Usunięcie kolczyka np. wrośnięty kolczyk, mikrodermal 50zł
Konsultacja przekłucia wykonanego w innym salonie darmowe porady dla naszych klientów 50zł
Przekłucia nietypowe CENA: do uzgodnienia

JAK DBAĆ O ŚWIEŻE PRZEKŁUCIE:

Ogólne zasady:

  • Nie wyjmuj kolczyka przed zakończeniem gojenia, nawet do czyszczenia! Trzeba oczyszczać świeże przekłucie, odpowiednimi preparatami i z częstotliwością, zgodnie z zaleceniami piercera. Rana będzie wydzielać systematycznie płyny, które mogą w ciągu dnia zaschnąć na ranie, polecamy zmiękczanie tych wydzielin wodą fizjologiczną, dopiero ściągnąć wacikiem, nigdy nie rób tego na sucho. Należy również o przekłucie dbać po wygojeniu się. Nigdy nie dotykaj przekłutego miejsca brudnymi rękoma. Polecamy również codziennie sprawdzać, czy kolczyk jest odpowiednio dokręcony (nie odpowiadamy za zagubione nakrętki).
  • Przekłucia powierzchniowe (ucho, nos, mikrodermal, surface itp) -> Nie leż na stronie gdzie został wykonany kolczyk, może to spowodować opuchliznę oraz wydłużenie się procesu gojenia. Nie przemocz miejsca przekłucia. Zamiast kąpieli weź prysznic by uniknąć kontaktu z bakteriami. Unikaj kąpieli w jeziorach i basenach. W miejscu przekłucia unikaj korzystania z chemii i zapychających pory kosmetyków (laskier do włosów, podkład itp). Noś wygodne nie drażniące ubranie. Staraj się uważać przy wykonywaniu codziennych czynności by nie zahaczyć o kolczyk.
  • Przekłucia oralne. Jeżeli pojawiła się opuchlizna zalecamy jedzenie miękkich pokarmów. Jeśli chcesz zmniejszyć opuchliznę, ssij kostki lodu, lub wypłukaj jamę ustną wywarem z kory dębu. Zalecamy nie pić alkoholu czy palić papierosów. Unikaj gorących napojów i potraw, tak jak i ostrych dań. Radzimy również mniejsze spożywanie nabiału. Nie baw się kolczykiem.

W naszym salonie możesz się też zaopatrzyć różnego rodzaju akcesoria do swoich przekłuć. Posiadamy szeroki wybór kolczyków oraz tuneli, plugów lub udające je kolczyków (fake plug) oraz rozpychaczy do uszu.

Kontakt

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00-17:00, Sob 9:00-13:00

Wizyta w innym terminie? Zadzwoń, dopasujemy się do Ciebie! :)

Alter Salon Tutaj jesteśmy