Piercing

Piercing

W naszym salonie oferujemy profesjonalny piercing. Korzystamy z wysokiej jakości narzędzi oraz kolczyków (wliczonych w cenę przekłucia) wykonanych z niealergizującej stali tytanowej G23 firmy WILD CAT, które przed zabiegiem sterylizujemy w autoklawie. Do zabiegu używamy wyłącznie jednorazowych igieł. Przekłucia wykonujemy z precyzją i odpowiednią szybkością, co zmniejsza odczuwanie bólu podczas zabiegu.

UWAGA! Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi piercingu tylko za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego i w jego obecności. Przekłucia intymne oraz play piercing wykonujemy jedynie u osób pełnoletnich.

Zgoda rodzica na przekłucie.

Przekłucie Cena
Ucho (płatek ucha, helix, conch, orbital) 80zł
Ucho (rook, snug, daith, industrial) 100zł
Nos (nostrill, septum) 100zł
Brew 100zł
Język 120zł
Wędzidełko (jama ustna)smiley, frowny 60 - 80zł
Warga 100zł
Twarz (policzki, sideburn, bridge) 120zł
Pępek 120 - 150zł
Sutek 120zł
*Każde kolejne przekłucie 10zł taniej promocja obowiązuje przekłucia powyżej
Surface bar 120zł
Mikrodermal (implant) 140zł
Przekłucia intymne od 150zł
Play piercing cena za igłę, minimalna ilość igieł 10 5zł
Gorset cena za kolczyk 15zł
Zmiana kolczyka od 10zł
Usunięcie kolczyka np. wrośnięty kolczyk, mikrodermal 30zł
Konsultacja przekłucia wykonanego w innym salonie darmowe porady dla naszych klientów od 10zł
Przekłucia nietypowe CENA: do uzgodnienia

JAK DBAĆ O ŚWIEŻE PRZEKŁUCIE:

Ogólne zasady:

  • Nie wyjmuj kolczyka przed zakończeniem gojenia, nawet do czyszczenia! Trzeba oczyszczać świeże przekłucie, odpowiednimi preparatami i z częstotliwością, zgodnie z zaleceniami piercera. Rana będzie wydzielać systematycznie płyny, które mogą w ciągu dnia zaschnąć na ranie, polecamy zmiękczanie tych wydzielin wodą fizjologiczną, dopiero ściągnąć wacikiem, nigdy nie rób tego na sucho. Należy również o przekłucie dbać po wygojeniu się. Nigdy nie dotykaj przekłutego miejsca brudnymi rękoma. Polecamy również codziennie sprawdzać, czy kolczyk jest odpowiednio dokręcony (nie odpowiadamy za zagubione nakrętki).
  • Przekłucia powierzchiowe (ucho, nos, mikrodermal, surface itp) -> Nie leż na stronie gdzie został wykonany kolczyk, może to spowodować opuchliznę oraz wydłużenie się procesu gojenia. Nie przemocz miejsca przekłucia. Zamiast kąpieli weź prysznic by uniknąć kontaktu z bakteriami. Unikaj kąpieli w jeziorach i basenach. W miejscu przekłucia unikaj korzystania z chemii i zapychających pory kosmetyków (laskier do włosów, podkład itp). Noś wygodne nie drażniące ubranie. Staraj się uważać przy wykonywaniu codziennych czynności by nie zahaczyć o kolczyk.
  • Przekłucia oralne. Jeżeli pojawiła się opuchlizna zalecamy jedzenie miękkich pokarmów. Jeśli chcesz zmniejszyć opuchliznę, ssij kostki lodu, lub wypłukaj jamę ustną wywarem z kory dębu. Zalecamy nie pić alkoholu czy palić papierosów. Unikaj gorących napojów i potraw, tak jak i ostrych dań. Radzimy również mniejsze spożywanie nabiału. Nie baw się kolczykiem.

W naszym salonie możesz się też zaopatrzyć różnego rodzaju akcesoria do swoich przekłuć. Posiadamy szeroki wybór kolczyków oraz tuneli, plugów lub udające je kolczyków (fake plug) oraz rozpychaczy do uszu. Dostępne są również kolczyki wykonanane ze niealergizującej stali tytanowej G23. Praktycznie każdy kolczyk możemy wysterylizować w autoklawie na prośbę klienta.

Przyjmujemy również zamówienia na produkty firmy WILD CAT. Możecie wybrać spośród ogormnego wyboru wysokiej jakości biżuterii.

Kontakt

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00-17:00, Sob 9:00-13:00

Wizyta w innym terminie? Zadzwoń, dopasujemy się do Ciebie! :)

Alter Salon Tutaj jesteśmy