Paznokcie - Salon kosmetyczny Wałbrzych
Zabieg Cena
Manicure tradycyjny (wycinanie skórek) 50zł
Manicure biologiczny (bez wycinania skórek) 30zł
Manicure hybrydowy 80zł
Pedicure 100zł
Pedicure SPA 120zł
Żelowanie naturalnej płytki 110zł
Przedłużanie paznokci na formę (żel) 120zł
Zdobienie jednego paznokcia (w tym wykonanie french) od 2zł
Usunięcie lakieru hybrydowego 25zł
Usunięcie żelu z płytki paznokcia 30zł
Uzupełnienie żelu na płytce paznokcia 90zł
Maska + ciepła parafina na dłonie 60zł

Paznokcie

Hybrydowe przedłużanie paznokci

Poza manicure klasycznym polecamy manicure hybrydowy na naturalnej płytce paznokcia. Podstawowymi zaletami tego rodzaju manicuru jest wysoka trwałość lakieru oraz fakt, że nie wymaga on wysychania, co znacznie skraca czas wizyty w salonie kosmetycznym. Szczególnie polecany osobom, u których nawet najlepszej jakości lakiery nie trzymają się paznokcia.


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy na naturalnej płytce dodatkowo jest wysokoodporny na uszkodzenia mechaniczne, wodę, a nawet większość środków chemicznych używanych codziennie, np. do zmywania naczyń, czy czyszczenia powierzchni.

Pozwala to na podjęcie codziennych czynności właściwie natychmiast po wyjściu z salonu, co nie jest możliwe w wypadku manicure klasycznego. Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie d lakieru do paznokci i żelu do manicure w formie jednego specjalnego preparatu-lakieru hybrydowego, który utwardzany jest promieniami UV.


Paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe są trwałe i w odróżnieniu od innych metod, np. tipsów wyglądają naturalnie. Manicure hybrydowy na naturalnej płytce to ok. 2-3 tygodni pięknych, wyglądających naturalnie paznokci. W sytuacji, kiedy płytka paznokcia jest krótka lub po prostu klientka marzy o długich paznokciach, oferujemy proste i skuteczne rozwiązanie-przedłużanie naturalnej płytki paznokcia-metoda żel na formie. Jest to skuteczna alternatywa zarówno dla manicure klasycznego, jak i hybrydowego, ponieważ w obrębie tej techniki nie ma możliwości przedłużenia paznokci. Przedłużanie naturalnej płytki paznokcia-metoda żel na formie, pozwala na uzyskanie długich, ale nadal bardzo naturalnie wyglądających paznokci, co nie jest możliwe w przypadku tipsów.


Pedicure

Dopełnieniem zabiegów na paznokciach jest pedicure. Możliwy zarówno w wersji klasycznej, jak i hybrydowej. W technice hybrydowej jest możliwość błyskawicznego założenia obuwia, także zakrytego, bezpośrednio po zabiegu, co stanowi ogromny plus tej techniki. Szczególnie kojący jest poszerzony zabieg w formie pedicure SPA. To relaksujący zabieg będący połączeniem klasycznego pedicure z zabiegami SPA na stopy, m.in.: kąpiel stóp, peeling, maska, masaż.

Stylizacja rzęs i brwi

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne zabiegi stylizacji rzęs i brwi, które przeprowadzamy zgodnie z najnowszymi trendami i z wykorzystaniem najlepszych metod stylizacyjnych.


Regulacja brwi oraz henna

Odpowiednio wyregulowane brwi podkreślają atuty urody, nadają twarzy charakteru i głębi spojrzenia. W celu osiągnięcia zamierzonego efektu zabieg należy wykonać z niezwykłą precyzją i z uwzględnieniem indywidualnych cech urody. Naszym klientkom oferujemy profesjonalną regulację brwi, którą na życzenie łączymy z zabiegiem henny. Dzięki hennie jesteśmy w stanie podkreślić naturalny kolor brwi lub całkowicie go zmienić.


Sprawdzone techniki wykonywania henny

Henna pozwala także uwydatnić dotąd niewidoczne włoski, a więc w naturalny sposób zagęścić brwi. Podczas wykonywania zabiegu dbamy o największy komfort naszych klientek, dlatego stosujemy sprawdzone techniki eliminujące bolesność wyrywania włosków, a także specjalne kosmetyki łagodzące ewentualne podrażnienia.


W naszej ofercie mamy również zabieg kompleksowy dla brwi i rzęs, podczas którego modelujemy zarówno brwi, jak i rzęsy, a także wykonujemy na nich zabieg henny. Zakres zabiegu można poszerzyć o zagęszczanie i wydłużanie rzęs wybraną metodą objętościową np. 1:1.


Dobrze wystylizowane rzęsy
Zabieg Cena
Henna rzęs 25zł
Henna brwi 25zł
Henna i regulacja brwi 40zł
Henna brwi i rzęs 40zł
Regulacja brwi 30zł
Zabieg kompleksowy dla brwi i rzęs 50zł
Zabieg kompleksowy dla brwi i rzęs 25zł

Depilacja woskiem

Depilacja jest zabiegiem zdecydowanie efektywniejszym od każdego rodzaju golenia. Powoduje ona bowiem całkowite usunięcie włosa, a nie tylko jego ścięcie. Co więcej, usuwana jest także cebulka włosowa, co oznacza, że zanim włos zacznie odrastać, będzie musiała się zregenerować sama cebulka, co jest procesem zdecydowanie bardziej długotrwałym. Zanim się to stanie, skóra będzie idealnie gładka. W naszym salonie jesteśmy w stanie pozbywać się wszystkich włosów właśnie za pośrednictwem skutecznej i profesjonalnej depilacji woskiem.

Skuteczna depilacja

Nasza depilacja jest skuteczna, ponieważ korzystamy z dobrej jakości wosków oraz posiadamy odpowiednią wiedzę wraz z doświadczeniem praktycznym, co pozwala nam z nich prawidłowo korzystać. Nie jest to wcale takie proste i wymaga odpowiedniego przygotowania. Każda partia ciała ma inną specyfikę, w związku z tym stosujemy różne rodzaje wosków dostosowane konsystencją i siłą działania do depilowanego miejsca. Np. inny wosk stosuje się do depilacji wąsika a inny do depilacji łydek czy też depilacji brazylijskiej. Wysokie kwalifikacje wszystkich naszych pracowników sprawiają, że cały czas poszerzana jest nasza oferta depilacji. W tej chwili w naszej ofercie znajduje się:

  • Depilacja wąsika
  • Depilacja brody
Bezpieczna depilacja woskiem
Zabieg Cena
wąsik 30zł
broda 30zł

Kontakt

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00-17:00, Sob 9:00-13:00

Wizyta w innym terminie? Zadzwoń, dopasujemy się do Ciebie! :)

Alter Salon Tutaj jesteśmy