Program
omówienie skryptu Remover PML
omówienie preparatu Remover PML i jego przeznaczenie
omówienie składu chemicznego Remover PML
omówienie wykonania zabiegu depigmentacji
rodzaj igieł stosowanych przy depigmantcji
omówienie usuwania różnych kolorów pigmentów ze skóry
ilość sesji stosowana w zabiegach depigmentacji
zastosowanie Remover PML przy błędzie pigmentacji
zastosowanie preparatu After Remover
pielęgnacja domowa po zabiegu
przygotowanie modelki do wykonania depigmentacji Removerem PML
depigmentacja na żywo krok po kroku
technika wykonania depigmentacji
dokumentacja zdjęciowa zabiegowa
depigmentacja na modelce
omówienie świadomej zgody na zabieg Remover PML
omówienie wykonanych prac

Szkolenie Remover PML

Niechciany makijaż permanentny może być poważnym problemem. Istnieją jednak skutecznie sposoby i urządzenia, które pozwalają trwale usunąć tego typu makijaż. Ich wykorzystanie musi być jednak poprzedzone odpowiednim szkoleniem.


Zalety preparatu Remover PML

PML Remover to nowoczesny produkt, który został zaprojektowany z myślą o rozjaśnianiu permanentnych makijaży, a także, kiedy zachodzi potrzeba rozjaśnienia pomyłek podczas pigmentacji. Sam skład został starannie dobrany i pozwala bezpiecznie, bez jakiegokolwiek ryzyka popatrzenia czy zabliźnienia skóry – usunąć permanentny makijaż. Co więcej, efekty zabiegu widać bezpośrednio po jego zakończeniu. Sam preparat został zaprojektowany jako alternatywa dla popularnych zabiegów z wykorzystaniem lasera. Doskonale sprawdza się do pracy z pigmentacją w różnym kolorze np. cielistym kamuflażem bądź zielonym. W odróżnieniu od zabiegów laserowych tutaj pigment jest wypychany na zewnątrz, a jego cząsteczki nie osadzają się w węzłach chłonnych czy też wątrobie.


Szkolenie

Aby jednak móc skorzystać z dobrodziejstw PML Remover należy odbyć odpowiednie szkolenie usuwania makijażu z wykorzystaniem tej metody. Sam kurs usuwania makijażu permanentnego rozpoczyna się od omówienia preparatu Remover PML i jego przeznaczenia, a także składu chemicznego oraz samego zabiegu. Uczestnik kursu dowie się jakich igieł używa się podczas zabiegu depigmantcji i którą z nich wykorzystać w odpowiedniej sytuacji. Kurs przewiduje omówienie wszelkich aspektów używania Remover PML przy błędzie pigmentacji zastosowanie preparatu After Remover. Uczestnicy szkolenia otrzymają wiedzę, w jaki sposób należy pielęgnować miejsca na skórze już po zabiegu w domu. Dodatkowo w trakcie kursu zostanie zaprezentowane działanie preparatu i na odpowiedniej modelce zostanie przeprowadzona depigmentacja krok po kroku. Tym samym uczestnicy będą mogli naocznie przekonać się, jak wykonuje się zabieg i tym samym dużo szybciej i skuteczniej przyswoić wiedzę teoretyczną, którą uzyskali na początku szkolenia.

Kontakt

Godziny otwarcia:
Pon-Pt 9:00-17:00, Sob 9:00-13:00

Wizyta w innym terminie? Zadzwoń, dopasujemy się do Ciebie! :)

Alter Salon Tutaj jesteśmy